Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Angelina

Telefon numarası : 15918448424

Naber : +8615918448424

Free call

LSR sıvı silikon kalıplama makinesi otomatik kalıptan çıkarılan hacim üretimi elde etmek için emzik üretti

March 24, 2020

hakkında en son şirket haberleri LSR sıvı silikon kalıplama makinesi otomatik kalıptan çıkarılan hacim üretimi elde etmek için emzik üretti
Biz seri üretim ürün sürecinde, ürün toplu üretim dikkat olduğunu, kalite iyidir, müşterilerin kullanım ihtiyacını tatmin edebilir, ve sonra zaman emzik LSR sıvı silikon kalıplama makinesi üretim de üretmek gerekiyordu, süreçte biz kullanacağız gün yuan mekanik makine, manipülatör ile silikon aynı zamanda otomatik üretim gerçekleştirmek için, pnömatik üfleme kalıptan çıkarma yolu ile birlikte otomatik kalıptan çıkarma yolu gerçekleştirebilir, bu adımları yukarıda birleştirerek emzik elde edilebilir. Otomatik kalıptan çıkarmanın üç yoluna bir göz atalım:

Bir. LSR sıvı silikon kalıplama makinesi, fraksiyonlama sütun tepsisi, itme pimi ve hava itme de dahil olmak üzere en yaygın otomatik kalıptan çıkarma teknolojisi ekipmanının üretimi için otomatik meme kalıplarının çıkarılması için.

İki: Otomatik meme kalıptan çıkarma, hava itme üst kalıptan çıkarma teknolojisinin kullanımı ve havalandırma borusu sıkılığı ve kalıp hassasiyeti üretmek için LSR sıvı silikon kalıplama makinesi, ürün kalıbı ne kadar hassas olursa, yapı o kadar makul olur, o zaman daha iyi ürün kalıptan çıkarma etkisi.

Üç. Otomatik nipel çıkarma işlemi için LSR sıvı silikon kalıplama makinesi kullanıldığında, itme sistemi yakın bir tolerans aralığında tutulmalıdır. İtme ucu ile kalıp arasındaki aşırı boşluk veya bileşenin aşırı aşınma süresi, anti-koni veya mantar tipi üst iticinin temas basıncı nispeten büyüktür, bu da sistemin sıkılığını artırabilir, böylece verimlilik daha verimli olacaktır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales07@gdtym.com
+8615918448424
86-15918448424
15918448424