Mesaj gönder
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Angelina

Telefon numarası : 15918448424

Naber : +8615918448424

Free call

Dikey Kauçuk Silikon Enjeksiyon Makinesi Aşınma Direnci

Min sipariş miktarı : 1 Set Fiyat : Negotiation
Ambalaj bilgileri : Plastik Film Teslim süresi : 30 GÜN
Ödeme koşulları : L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union Yetenek temini : ayda 20 setleri
Menşe yeri: Çin Marka adı: TYM
Sertifika: CE Model numarası: TYM-L5058

Detay Bilgi

Açılış konturu: Kauçuk Enjeksiyon Makinesi için 250-550mm Dikey Silikon Enjeksiyon Makinesi Ürün adı: Kauçuk Enjeksiyon Makinesi Dikey Silikon Enjeksiyon Makinesi
Sıkma kuvveti: Kauçuk Enjeksiyon Makinesi hakkında 130T Dikey Silikon Enjeksiyon Makinesi Ürün:% s: Kauçuk Enjeksiyon Makinesi Dikey Silikon Enjeksiyon Makinesi
Enjeksiyon Hızı: 30 g / s hakkında Kauçuk Enjeksiyon Makinesi Dikey Silikon Enjeksiyon Makinesi Şart: Yeni
Vurgulamak:

enjeksiyon kauçuk kalıplama makinesi

,

enjeksiyon kalıplama sistemi

Ürün Açıklaması

Kauçuk Enjeksiyon Makinesi Dikey Silikon Enjeksiyon Makinesi

 

Özelleştirilmiş silikon ürünlerinin işlenmesinde birkaç soruna dikkat etmeniz gerekir!

İlk geliştirme ve tasarım, bir ürünün çekirdeğinin ürün yapısı, çoklu denetimlerin tamamlanmasından sonra çizim tasarım gereksinimindeki kopya numarasıdır, eğer ürünün tasarımı, tesisin kalıp yapısını değiştirmeyi önleyecek kadar belirsizse, açılabilir riski azaltmak için bir örnek kalıp, açık kalıp üretiminde büyük mallarda doğrulama onayından sonra el yapın, kalıp boyutunu seçmek için ürünlerin talebine göre kalıp işleme için, teslimat sayısı daha fazla delik geliştirmeyi seçebilir.

Standart ürünlerle sert yumuşaklık derecesi için ürün özelleştirme yapısına ek olarak, istediğiniz sonucu elde edip edemeyeceğiniz önemli, farklı sert yumuşaklık farklı efekt kullanımını ve pazar araştırmasından biri olan görünümü elde edebilir. ve renk seçimi araştırma, hammadde ürün seçimine ek olarak çok önemlidir, farklı çekme esnekliği ve yüksek saflıkta hammadde seçebilirsiniz!

Tabii ki, diğer taraftan, silikon ürünleri üreticileri farklı ürünlerin birim fiyatını hesaplayabildikleri ve ayrıca ürünün yaklaşık fiyatını tahmin edebileceğiniz için kendi bütçe maliyet yöntemine de ihtiyacınız var! Fiyatı hesaplamak için, ürün fiyatının maliyetini hesaplamak için silikon ürünleri üreticilerinin gerçek hammadde fiyatı ile birlikte hammadde pazar fiyatını ve ürün ağırlığınızı anlamanız gerekir!

Yukarıdaki sorunlara ek olarak, silikon ürünlerin özelleştirilmiş işlenmesinde ürün kusurunu ve ürünün olgunlaşmış ve patlama kenarı ve diğer faktörler gibi kusurun nedenini de anlaması ve ürün kusurunu ve ürün standartlarını bulması gerekir. Tedarikçi gereksinimlerine göre kontrol edilebilir bir aralıkta, her iki tarafın kaybını büyük ölçüde azaltabilir!

 

Makine Modeli Parametresi

Enjeksiyon kalıplama makinesi TYM-L5058
Enjeksiyon Ünitesi
Atış Hacmi 165 g
Enjeksiyon Hızı 30 g / s
Enjeksiyon basıncı 19,6 T
Sıkıştırma ünitesi
Sıkma Gücü 130 T
Açılış İnme 250-550 mm
Bağlantı çubukları hızı 500 * 580 mm
Fırlatma Gücü 7.8 T
Fırlatma inme 150 mm
Diğerleri
Pompa Basıncı 21 Mpa
Motor gücü 12.1 KW
Isıtıcı Gücü 9 KW
Kalıp Yönlendirme Halka Çapı Φ 100 mm
Makina ağırlığı 6 T
Makine Ölçüleri 2,5 * 1,6 * 3,6 m
 

 

 

Silikon ürünlerin kalitesi nasıl değerlendirilir

 

01. Aşınma direnci

 

Aşınma direnci, silikon ürünlerin üretimi kalıplama, silika jel ürünlerinin yüzeyi aşınma ve yıpranma yeteneğinden muzdarip olabilir, iyi silika jel ürünleri genel yüzey nadiren ürün yüzeyinden sürtünme dış etkenler nedeniyle, performans görünümünü etkilemez , metin, renk.Ama kalite düşük silika jel ürün yüzey karakteri düşürmek kolaydır.

 

02, elastik

 

Silika jel ürünleri iyi elastikiyete sahiptir, çünkü yüksek elastikiyet esas olarak silika jel moleküler zincir segmentinin hareketinden kaynaklanır, bu nedenle silika jel ürünlerinin satın alınmasında önce kaliteyi değerlendirmek için silika jel ürünlerinin esnekliğine bakın.

 

03. Yırtılma mukavemeti ve çekme mukavemeti

 

Yüksek yırtılma mukavemetine sahip silika jel ürünleri olağanüstü anti-hasar kabiliyetine, uzun ömre sahiptir ve dış ortamdan kolayca rahatsız edilmez.Yırtılma mukavemeti zayıf olan silika jel ürünleri genellikle yırtılma sürecinde çatlaklara eğilimlidir, bu da stres altında hızlı genişleme ve çatlamadan kaynaklanan hasar fenomenine yol açar.

 

Yorulmaya karşı direnç

 

Silika jel ürünleri alternatif strese (veya gerginliğe) maruz kaldığında, malzeme yapısı ve performans değişiklikleri fenomenine yorgunluk denir.

 

05. Sertlik ve çekme gerilimi

 

Her ikisi de silikon ürünlerin belirli bir deformasyonunu üretmek için gerekli kuvvetler olan kauçuk malzemelerin sertliğinin (sertliğinin) önemli bir göstergesi.

 

Silikon ürünlerin satın alınmasında, en önemlisi aşınma direnci, elastikiyet, yırtılma mukavemetine bakmaktır. .

 

Hizmet Hakkında

TYM'den profesyonel hizmet
Satış öncesi hizmet

* Yatırım bütçesi ve tesis planlaması sağlamak;

* Müşterilerin sunduğu ürünlere göre makine ve kalıp hakkında bir dizi çözüm sağlayın.

Satış sonrası servis Tianyuan makinesi satın alan kullanıcılar için kurulum ve yeni makine hata ayıklama hizmetleri sağlayın * Makinenizi fabrikanızda bağımsız olarak çalıştırabilen ve bakımını yapabilen personeliniz için ücretsiz eğitim.
Satış sonrası servis

* Satış sonrası sorunları çözmek ve zor teknik sorunları çözmek için personeli kullanıcının sitesine zamanında gönderin;

* Ürün yükseltme işleminden sonra, önceki kullanıcıların yükseltme işlemlerine gerektiği gibi öncelik verilecektir;

 

 

Dikey Kauçuk Silikon Enjeksiyon Makinesi Aşınma Direnci 0

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

sales07@gdtym.com
+8615918448424
86-15918448424
15918448424
15918448424